O NAS

ZDI Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się profesjonalną obsługą inwestycji w zakresie doradztwa, zastępstwa inwestycyjnego, wykonywania projektów oraz sprawowania nadzoru inwestorskiego i autorskiego w dziedzinach: infrastruktury, ochrony środowiska oraz budownictwa kubaturowego.

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, a także zapewnienia jak najlepszej obsługi poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi geodezyjne. Nasz zespół geodetów łączy w sobie nie tylko solidne wykształcenie i doświadczenie, ale także twórczą wizję, która pozwala nam widzieć więcej niż liczby i współrzędne.

Tworzymy mapy, które stają się narzędziem do realizacji wielkich projektów. Dla nas nie ma niemożliwych zadań – jest tylko geodezja i pełna pasja do jej odkrywania. 

Zespół naszych geodetów to  młodzi i dynamiczni profesjonaliści, którzy łączą nowoczesne technologie z tradycyjną geodezją. Ich zadaniem jest pomoc klientom w realizacji projektów oraz na etapie budowy. Łączą wiedzę z pasją, co pozwala nam obsługiwać różnorodne projekty związane z pomiarami terenowymi, kartografią i inżynierią.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt geodezyjny dostępny na rynku. Wykonujemy tyczenia, inwentaryzacje powykonawcze obiektów budowlanych, aktualizacje map, geodezyjne prace prawne oraz mapy do celów projektowych, które spełniają najnowsze standardy branżowe.