ZDI Geodezja

Telefon: +48 605 531 498

E-mail: geodezja@zdi.pl

Telefon: +48 605 531 498

E-mail: geodezja@zdi.pl

Biuro geodezji, usługi geodezyjne Lublin

O NAS

ZDI Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się profesjonalną obsługą inwestycji w zakresie doradztwa, zastępstwa inwestycyjnego, wykonywania projektów oraz sprawowania nadzoru inwestorskiego i autorskiego w dziedzinach: infrastruktury, ochrony środowiska oraz budownictwa kubaturowego.

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, a także zapewnienia jak najlepszej obsługi poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi geodezyjne. Nasz zespół geodetów łączy w sobie nie tylko solidne wykształcenie i doświadczenie, ale także twórczą wizję, która pozwala nam widzieć więcej niż liczby i współrzędne.

Tworzymy mapy, które stają się narzędziem do realizacji wielkich projektów. Dla nas nie ma niemożliwych zadań – jest tylko geodezja i pełna pasja do jej odkrywania. 

Zespół naszych geodetów to  młodzi i dynamiczni profesjonaliści, którzy łączą nowoczesne technologie z tradycyjną geodezją. Ich zadaniem jest pomoc klientom w realizacji projektów oraz na etapie budowy. Łączą wiedzę z pasją, co pozwala nam obsługiwać różnorodne projekty związane z pomiarami terenowymi, kartografią i inżynierią.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt geodezyjny dostępny na rynku. Wykonujemy tyczenia, inwentaryzacje powykonawcze obiektów budowlanych, aktualizacje map, geodezyjne prace prawne oraz mapy do celów projektowych, które spełniają najnowsze standardy branżowe.

usługi geodezyjne lublin